Medisch getuigschrift 2017-2018!!

Download het medisch getuigschrift:

* in excel: klik HIER
* in PDF: klik HIER

Trainingsschema 2017-2018!

Via deze link vinden jullie het trainingsschema van dit seizoen. 

Gemotiveerde jeugdtrainers gezocht!

Voor meer info: Nick Pauwels - 0468/14 43 91

qr basket qr scannen

Nieuws, programma en uitslagen

OP DINSDAG 12 & WOENSDAG 13 DECEMBER IS ER GEEN TRAINING IN DE SPORTDOZE WEGENS WERKEN AAN DE SPORTVLOER!
 

Nieuws

 

Programma volgende week

CodeDatumTijdThuisUitReeksAccommodatie
WVG10N1CCB10 16-12-2017 09.00 BC Knokke-Heist G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B U10 Noord Gem West-Vlaanderen R1C De Stormmeeuw
WVG1241EHA03 16-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Wytewa Roeselare G12 D U12 Gemengd Gew West-Vlaanderen E Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACB10 16-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B U10 Noord Gem West-Vlaanderen R1A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AKI08 16-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1231ABJ13 16-12-2017 13.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Daverloo Park
WVG10N1CAE10 16-12-2017 14.30 Basket Sijsele G10 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C U10 Noord Gem West-Vlaanderen R1C Sportpark 't Veld
WVJ1831ABJ13 16-12-2017 16.30 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A U18 Jongens Prov West-Vlaanderen A Gaverhal
LADSE21AIL14 16-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJG01 16-12-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Avanti Brugge 2015 HSE A 3e Provinciale Heren West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
BWVG14080101 17-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Avanti Brugge 2015 G14 A Beker West-Vlaanderen U14 Gemengd 1/8 finale Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFD08 17-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Mibac Middelkerke DSE B 2e Provinciale Dames West-Vlaanderen Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AGJ14 17-12-2017 15.00 Wytewa Roeselare HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Provinciale Heren West-Vlaanderen Sporthal Schiervelde
 
 

Uitslagen december

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVHSE31ABJ13 10-12-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AKF13 10-12-2017 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
OR0026260701 10-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 80- 22 BC Knokke-Heist G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ABJ13 09-12-2017 20.00 Jong BT Holstra Wevelgem HSE A 76- 91 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Evenementenhal De Schelp
LADSE21AIA13 09-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 58 Tigers Evergem DSE A Zaal d'Hoogploate
OR0011500801 09-12-2017 14.30 Basket Sijsele G14 B 48- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJE12 09-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 78- 31 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AJI01 09-12-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A 69- 41 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Salle des Sports Ploegsteert
WVG10N1ACD07 09-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Wytewa Roeselare G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBE07 09-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Zaal d'Hoogploate
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
LADSE21AFI12 03-12-2017 11.30 BC Knokke-Heist DSE A 68- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Stormmeeuw
WVDSE21AFI12 03-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 56- 46 Basket Alumes Moorsele DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHJ06 03-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 59- 41 B.C. Blue Stars Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJE12 02-12-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 79- 54 BC Knokke-Heist HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJE12 02-12-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 67- 59 BC Knokke-Heist HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1AEC09 02-12-2017 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
BWVG12080401 02-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 30- 46 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEC09 02-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVJ18080801 02-12-2017 10.00 Basket Sijsele J18 A 86- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportpark 't Veld
WVG10N1CBF09 02-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
 
 
 

Uitslagen november

CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
BWVG12160501 26-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 20- 0 BFOR BC Kortrijk Sport G12 A Zaal d'Hoogploate
BWVJ18160901 26-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 101- 34 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31ADJ09 25-11-2017 19.00 A.C.J. Basket Brugge HSE B 58- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Daverloo Park
WVG1431AIA11 25-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 111- 20 BBC Desselgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CAB08 25-11-2017 14.15 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG10N1ACF08 25-11-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Racing Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CHK22 25-11-2017 11.00 Kon BBC De Panne vzw G12 A 33- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportzaal Den Oosthoek
WVG1241EKH11 25-11-2017 11.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G12 A 38- 41 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sporthal Ter Beke
WVG1431AKH11 25-11-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 42- 66 Bobcat Wielsbeke G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AIJ11 19-11-2017 09.00 Basket Alumes Moorsele G12 A 35- 73 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVDSE21AGF11 18-11-2017 20.00 Kon BBC De Panne vzw DSE A 66- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE11AIJ11 18-11-2017 20.00 Basket Sijsele HSE B 74- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sportpark 't Veld
LADSE21AIJ11 18-11-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 48- 36 Wytewa Roeselare DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AIJ11 18-11-2017 17.45 Basket Sijsele HSE C 58- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportpark 't Veld
WVG1431AIC09 18-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 93- 39 A.C.J. Basket Brugge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CGK09 18-11-2017 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 B 31- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Valkaart
WVG1431AGK09 18-11-2017 14.15 Avanti Brugge 2015 G14 A 72- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Sporthalle "De koude keuken"
WVJ1831AIJ11 18-11-2017 12.45 Wytewa Roeselare J18 A 44- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal Schiervelde
WVG1241ELH09 18-11-2017 12.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 A 64- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Sportcentrum "De Bosserij"
WVG10N1CEF06 18-11-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1AAC06 18-11-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241CAK10 12-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G12 A 79- 23 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Schiervelde
WVG10N1ABC05 12-11-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVG1431AAK10 11-11-2017 14.30 BBC Desselgem G14 B 26- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Leiestadion
WVHSE11ANJ23 10-11-2017 21.15 BC RHK Oostende HSE A 87- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
LADSE21ACI10 10-11-2017 21.00 Phantoms Rupel Basket DSE A 74- 29 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Braxhall
WVDSE21AFE10 05-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 33 Avanti Dames Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ADC02 05-11-2017 11.00 Wytewa Roeselare G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal Schiervelde
WVG1241EHD10 05-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 40- 30 A.C.J. Basket Brugge G12 B Zaal d'Hoogploate
BWVHSE160901 04-11-2017 19.00 Bobcat Wielsbeke HSE A 87- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVHSE31AJN10 04-11-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 50- 41 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel HSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJN10 04-11-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 100- 37 Basket Tielt J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AJN10 04-11-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 52- 38 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEA05 04-11-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBC05 04-11-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVG14161201 04-11-2017 00.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 0- 20 BFOR KB Oostende Bredene G14 B Zaal d'Hoogploate
 
 

Uitslagen oktober

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
WVJ1831ADJ09 29-10-2017 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B 85- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
BWVG14160801 29-10-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 65- 37 BBC Poperinge G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ADJ09 28-10-2017 18.30 Melco Ieper HSE B 63- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Ieper
LADSE21AIM09 28-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 27- 51 KBBC Bavi Gent DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21ABF09 28-10-2017 16.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A 49- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVG1241CKI08 28-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 33- 57 Basket Sijsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CEB02 28-10-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG1231ADJ09 28-10-2017 09.00 Melco Ieper G12 A 52- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Stedelijke Sporthal Ieper
BLAHSE160501 25-10-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70- 92 Gembo Borgerhout HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFD08 22-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B   Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHE08 22-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 52- 29 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem G12 B Zaal d'Hoogploate
LADSE21AKI08 21-10-2017 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE A 91- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVHSE11AJL08 21-10-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 43 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJL08 21-10-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 71- 55 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE D Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJL08 21-10-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 68- 47 K-Basketteam Kortrijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CFB04 21-10-2017 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld
WVG1231AJL08 21-10-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 62- 63 K-Basketteam Kortrijk G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260501 21-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21AEI07 15-10-2017 15.00 Gent-Oost Eagles DSE A 82- 49 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthalle Melle Vogelhoek
WVG1231AHJ06 15-10-2017 15.00 Bent Schoenen Waregem J12 A 47- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG1241CDK07 15-10-2017 14.00 BBC Koksijde G12 A 64- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE11AJF07 14-10-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 51 BBC Poperinge HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AJF07 14-10-2017 18.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE B 50- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WVHSE31AJF07 14-10-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 67- 54 Vk Iebac Ieper HSE A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EBH07 14-10-2017 16.30 KB Oostende Bredene G12 B 34- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C Ter Polder
WVG10N1AFC03 14-10-2017 14.00 Racing Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A KTA Brugge
WVG1231AJF07 14-10-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 84- 15 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431ADK07 14-10-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 70- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Pionier
WVG1431AEI07 14-10-2017 11.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C 39-114 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVJ1831AJF07 14-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 26 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CBA03 14-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AFL06 08-10-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 31- 62 K-Basketteam Kortrijk DSE D Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AHJ06 08-10-2017 11.00 KBBC Wikings Kortrijk HSE A 61- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Lagae Plein
BWVG14VR1201 08-10-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 83- 36 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 C Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AHJ06 08-10-2017 09.00 Jong BT Holstra Wevelgem J18 B 37- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVHSE31AHJ06 07-10-2017 20.30 Bbv Oedelem HSE A 43- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijk Sportcomplex "Den Akker"
LADSE21AIG06 07-10-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 57- 46 BBC Houtem DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIG06 07-10-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 86- 44 Avanti Brugge 2015 G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKB06 07-10-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 52- 32 Basket Tielt G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACE04 07-10-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CCE04 07-10-2017 10.30 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Stormmeeuw
WVG1431AKB06 07-10-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 51- 59 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B Zaal d'Hoogploate
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 66- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal De Zeurt
 

Uitslagen september

 
CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
LADSE21ADI05 01-10-2017 17.00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE B 66- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal De Zeurt
WVHSE11AJC05 30-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 72- 37 Mibac Middelkerke HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJC05 30-09-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 52- 66 Mibac Middelkerke HSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CLK05 30-09-2017 16.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 67- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVDSE21AHF05 30-09-2017 16.00 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 36- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WVJ1831AJC05 30-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 39 Melco Ieper J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG10N1CFE01 30-09-2017 14.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld
WVG1231AJC05 30-09-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 125- 15 Avanti Brugge 2015 G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG1431ADI05 30-09-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 32-101 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Pionier
WVG1431ALK05 30-09-2017 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 35- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG10N1ACA01 30-09-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241EHF05 30-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 75- 40 Bebita Eernegem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AAJ04 24-09-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A 53- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
BWVDSEP1EA02 24-09-2017 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE D 59- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVJ1831AAJ04 24-09-2017 14.45 Basketclub Red Sharks Koekelare J18 A 31-117 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AFN04 24-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 43- 19 BBC Koksijde DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AAJ04 24-09-2017 09.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B 50- 63 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Riderfort Domein
LADSE21AIB04 23-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 62- 53 KBBC Upkot Sparta Laarne DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG1431AIB04 23-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 107- 41 Jong BT Holstra Wevelgem G14 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKE04 23-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 39- 41 BBC Spie Izegem G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0026260601 23-09-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AKE04 23-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 44- 40 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AAJ04 23-09-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B 36- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1241ECH04 23-09-2017 09.00 BC Knokke-Heist G12 A 57- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C De Stormmeeuw
WVDSE21AFC03 17-09-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 42- 59 BC Knokke-Heist DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJM03 16-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 71- 54 BBC Koksijde HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AJM03 16-09-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 49- 47 BBC Koksijde HSE B Zaal d'Hoogploate
LADSE21ANI03 16-09-2017 18.00 Avanti Dames Brugge DSE A 79- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A sportzaal "de Polder"
WVJ1831AJM03 16-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 80- 39 Racing Brugge J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG1241CJK03 16-09-2017 13.00 KB Oostende Bredene G12 A 35- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Ter Polder
WVG1431AJK03 16-09-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A 112- 33 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Salle des Sports Ploegsteert
WVG1431ALI03 16-09-2017 12.15 Basketclub Red Sharks Koekelare G14 A 27-103 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE21AFA15 10-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 37- 48 Blue Cats Ieper DSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE31AKJ02 09-09-2017 20.30 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A 68- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthal Ter Beke
LADSE21AIH02 09-09-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 43- 54 Basket Meetjesland DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AKJ02 09-09-2017 18.00 Racing Brugge HSE B 72- 81 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A KTA Brugge
WVJ1831AKJ02 09-09-2017 16.30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J18 A 59- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportcentrum "De Bosserij"
WVG1431AIH02 09-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 91- 48 Bobcat Wielsbeke G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CKC02 09-09-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 43- 14 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C Zaal d'Hoogploate
WVG1231AKJ02 09-09-2017 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A 64- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG1431AKC02 09-09-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B 41- 47 A.C.J. Basket Brugge G14 A Zaal d'Hoogploate
LADSE21ALI01 03-09-2017 15.00 DBC Duopaint Osiris Aalst DSE B 47- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Burcht
WVHSE31AGJ14 03-09-2017 11.00 Avanti Brugge 2015 HSE A 114- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sport Vlaanderen Brugge
WVG1241EHG01 03-09-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 C 57- 39 Kon BBC De Panne vzw M12 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11AJG01 02-09-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70- 62 Wytewa Roeselare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ1831AJG01 02-09-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 78- 45 Rapid Langemark J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG1241CFK01 02-09-2017 15.00 BBC Poperinge G12 B 40- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG1231AJG01 02-09-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 46- 45 Avanti Brugge 2015 G12 A Zaal d'Hoogploate
OR0009080801 02-09-2017 10.00 BC Knokke-Heist G14 A 36- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B De Molenhoek
 
 
 

Uitslagen augustus

CodeDatumTijdThuisUitslagUitAccommodatie
BLADSEPADA05 27-08-2017 17.00 B.C. Gems Diepenbeek DSE A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Demerstrand
BLAHSEPCEB05 27-08-2017 17.00 Sobabee Zwijndrecht HSE A 71- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 't wit zand
BLAHSEPCAB01 26-08-2017 20.00 BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A 68- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal "De Zwaluw" Zwevezele
BWVDSEP1AC03 26-08-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 39 Blue Cats Ieper DSE B Zaal d'Hoogploate
OR0026260401 26-08-2017 16.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 61- 43 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 B Zaal d'Hoogploate
OR0026260301 23-08-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 51- 32 Mibac Middelkerke DSE B Zaal d'Hoogploate
BLADSEPAEA02 23-08-2017 20.30 KB Oostende Bredene DSE A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Ter Polder
BWVG12VR0501 19-08-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 20- 0 BFOR BBC Gullegem G12 A Zaal d'Hoogploate
BWVG14VR0801 19-08-2017 12.00 Jong BT Holstra Wevelgem G14 C 12-122 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
BLAHSEPCBC02 19-08-2017 20.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 20- 0 BFOR Basket Malle HSE A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPAAC03 19-08-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 0- 20 Declercq Stortbeton Waregem DSE C Zaal d'Hoogploate
OR0026260101 16-08-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 77- 62 BJM-Gembas Knesselare HSE A Zaal d'Hoogploate
BLADSEPAAB01 13-08-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 0- 20 BC Grimbergen DSE A Zaal d'Hoogploate
OR0012180301 12-08-2017 17.00 K-Basketteam Kortrijk HSE A 61- 62 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal Hazebeek
BLAHSEPCBD04 06-08-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 75- 55 Wuustwezel BBC HSE A Zaal d'Hoogploate
OR0026260201 05-08-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 20- 0 Londerzeelse Dunkers HSE A Zaal d'Hoogploate
BWVDSEP1DA05 05-08-2017 18.30 Hermes Basketbal Oostende DSE A 45- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
 
 

Uitslagen seizoen 2016-2017

WVDSE2A1IE20 23-04-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 48- 64 BBC Desselgem DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KG20 22-04-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 49- 64 Vk Iebac Ieper HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MB20 22-04-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 72- 91 BBC Spie Izegem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1MB20 22-04-2017 18.30 K-Basketteam Kortrijk DSE C 52- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A SC Mimosa
WVJ18PA1CL18 22-04-2017 15.30 BBC De West-Hoek Zwevezele J18 A 56- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthalle Zwevezele
WVJ16GB1DK07 22-04-2017 15.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 C 71- 64 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WV210GA2EC09 22-04-2017 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
WVG14PA1HB18 22-04-2017 13.00 BBC Spie Izegem G14 B 32- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sporthal Kachtem
WVG12GB1KD18 22-04-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 37- 60 Basket Sijsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1IL14  09-04-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 55- 27 Dames Basket Wevelgem DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KH14 08-04-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 47- 56 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MF14 08-04-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 57- 71 Racing Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BN25 08-04-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 71- 46 Avanti Dames Brugge DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1EN14 08-04-2017 16.00 Racing Brugge HSE C 44- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C KTA Brugge
WVJ18PA1LA17 08-04-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 43- 72 Basket Tielt J18 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1AI26 02-04-2017 16.00 K-Basketteam Kortrijk DSE E 73- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B SC Mimosa
WVJ16GB1HK22 02-04-2017 14.00 BBC Koksijde J16 A 77- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG12GB1CK13 02-04-2017 11.00 BBC Koksijde G12 A 35- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG12PA1BE13 02-04-2017 11.00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A 20- 0 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gaverhal
WV210GH2EC09 02-04-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1JB26 01-04-2017 20.30 Wytewa Roeselare DSE B 63- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthal Beveren
WVHSE1A1HM26 01-04-2017 20.30 BC RHK Oostende HSE A 84- 64 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVHSE4C1NG26 01-04-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 32- 57 BBC Koksijde HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1FK26 01-04-2017 19.00 A.C.J. Basket Brugge HSE B 45- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Daverloo Park
WVG14PA1BE13 01-04-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 75- 35 BBC Poperinge G14 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2DA09 01-04-2017 12.30 A.C.J. Basket Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Daverloo Park
WVJ18PA1LD13 01-04-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 36- 51 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B Zaal d'Hoogploate

 

WV210GH2AE10 26-03-2017 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVDSE2A1IF25 26-03-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 50- 40 Crack Blue Cats Ieper DSE D Zaal d'Hoogploate
WV210GA2CB10 26-03-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MA25 25-03-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 74- 60 Bbv Oedelem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KC25 25-03-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 53- 78 BC RHK Oostende HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1BN25 25-03-2017 18.00 BT Kortemark HSE B 76- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sportcentrum Kortemark
WVJ16GB1KF12 25-03-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 37- 73 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem J16 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2AE10 25-03-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BC Knokke-Heist G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1DB12 25-03-2017 13.00 BBC Wervik G14 A 34- 85 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Pionier
WVG12PA1EL12 25-03-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 59- 52 Bobcat Wielsbeke G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1EL12 25-03-2017 11.00 Kon BBC De Panne vzw J18 A 57- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sportzaal Den Oosthoek
WVG12GB1KF12 25-03-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 76- 54 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1CB24 19-03-2017 15.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE B 54- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sportpark 't Veld
WV210GH2EF06 19-03-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 KB Oostende Bredene G10 B Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1JI24 18-03-2017 19.30 Kon BBC De Panne vzw DSE A 43- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE1A1MD24 18-03-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 78 KBBC Wikings Kortrijk HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1LN24 18-03-2017 18.30 Bebita Eernegem HSE B 69- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sporthall Eernegem
WVHSE3B1AK24 18-03-2017 18.00 Bbv Oedelem HSE B 64- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijk Sportcomplex "Den Akker"
WVG14PA1JB22 18-03-2017 16.00 Koninklijke BBC Oostkamp G14 B 43- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Valkaart
WVG12PA1CE22 18-03-2017 14.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B 81- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVJ18PA1LG22 18-03-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 59- 58 BBC Desselgem J18 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2AC06 18-03-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 B.C. Blue Stars Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WV210GA2AC06 18-03-2017 09.00 Jong Basket Wevelgem G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Evenementenhal De Schelp
WVG12GB1HK22 18-03-2017 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C 45- 32 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WV210GG2FA07 12-03-2017 11.15 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Ter Polder
WVG12PA1EJ21 12-03-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 35- 84 Bent Schoenen Waregem G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GA2CD07 12-03-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 K-Basketteam Kortrijk G10 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1DB14 11-03-2017 20.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A 51- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WV210GH2BE07 11-03-2017 15.00 Kon BBC De Panne vzw G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportzaal Den Oosthoek
WVG14PA1GB14 11-03-2017 10.30 BBC Desselgem G14 A 37- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Leiestadion
WVDSE2A1IC23 05-03-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 58- 51 B.C. Blue Stars Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1BL21 05-03-2017 10.00 K-Basketteam Kortrijk J18 B 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WVHSE3B1KM23 04-03-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 58- 49 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BL23 04-03-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 53- 46 Dames Basket Wevelgem DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1KM23 04-03-2017 18.00 Basket Team Holstra Wevelgem HSE B 79- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Evenementenhal De Schelp
WVG14PA1BL21 04-03-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 83- 30 Jong Basket Wevelgem G14 A Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KA21 04-03-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 46- 43 Basket Tielt G12 A Zaal d'Hoogploate

 

 

WVHSE3B1KL16 25-02-2017 19.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 70- 79 Bebita Eernegem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BH21 25-02-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 69- 49 Bobcat Wielsbeke DSE A Zaal d'Hoogploate
BWVG12040201 25-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 46- 65 Bobcat Wielsbeke G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1BK17 25-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 64- 49 BBC P Heuvelland G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MJ16 23-02-2017 21.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 74- 70 Mibac Middelkerke HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1KN22  19-02-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE C   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE1A1FB22 19-02-2017 15.00 Crack Blue Cats Ieper DSE C 56- 65 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG14PA1FB20 19-02-2017 12.30 BBC Gullegem G14 A 41- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Gemeentelijke Sporthal Gullegem
WVG12PA1AE20 19-02-2017 12.00 K-Basketteam Kortrijk G12 A 99- 32 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A SC Mimosa
WV210GH2ED08 19-02-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basket Sijsele G10 A Zaal d'Hoogploate
WV210GA2CF08 19-02-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KN22 18-02-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 69- 48 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1MI22 18-02-2017 20.30 K-Basketteam Kortrijk DSE D 56- 63 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B SC Mimosa
WVHSE1A1MI22 18-02-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 66- 61 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1HL20 18-02-2017 17.00 BBC P Heuvelland J18 A 53- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Salle des Sports Ploegsteert
WVJ16GB1KG20 18-02-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 58- 54 Kon BBC De Panne vzw J16 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2AB08 18-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KG20 18-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 58- 38 A.C.J. Basket Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1IK21  12-02-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 68- 48 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE B Zaal d'Hoogploate
WV210GH2EA05 12-02-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NA21 11-02-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 25- 99 Avanti Brugge 2015 HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1GM21 11-02-2017 19.30 BBC Koksijde HSE A 86- 83 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE3B1IK21 11-02-2017 18.00 KB Oostende Bredene HSE A 89- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Ter Polder
WVG14PA1BC19 11-02-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 48- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B Zaal d'Hoogploate
WV210GA2BC05 11-02-2017 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG12GB1IK19 11-02-2017 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A 49- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVJ18PA1LJ19 11-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 41- 48 Bebita Eernegem J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EH19 11-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 45- 64 Kortrijk Sport CB G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2EA05 11-02-2017 09.00 BC Knokke-Heist G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Stormmeeuw
WV210GH2EB02 05-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Kon BBC De Panne vzw G10 A Zaal d'Hoogploate
BWVDSE080801 04-02-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 68- 71 BC Knokke-Heist DSE A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1KJ14 04-02-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 45- 37 KB Oostende Bredene J16 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KJ14 04-02-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 40- 54 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GA2DC02 04-02-2017 11.30 K-Basketteam Kortrijk G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sporthal HIEPSO - Campus Drie Hofsteden
WV210GG2AF02 04-02-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate

 

WV210GA2FC03 29-01-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVHSE1A1EM19 29-01-2017 17.00 BBC Poperinge HSE A 73- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVDSE1A1AB06 29-01-2017 16.00 BBC Koksijde DSE A 57- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE4C1CN06 28-01-2017 18.15 BC Knokke-Heist HSE B 75- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C De Stormmeeuw
WVHSE3B1DK19 28-01-2017 17.30 Basket Sijsele HSE C 44- 71 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportpark 't Veld
WVDSE2A1GI19 28-01-2017 16.00 Mibac Middelkerke DSE A 47- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sporhal De Branding
WVJ16GB1BK17 28-01-2017 15.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg J16 A 22- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporthal Ter Beke
WV210GG2BA03 28-01-2017 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Valkaart
WV210GH2DE03 28-01-2017 13.00 Basket Sijsele G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sportpark 't Veld

 

WVDSE2A1ID18 22-01-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 24- 50 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE B Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1AB16 22-01-2017 11.00 Basket Tielt G14 A 49- 59 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Stedelijke Sporthal Tielt
WV210GA2CE04 22-01-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KB18 21-01-2017 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 65- 35 BT Kortemark HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MN18 21-01-2017 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 78- 86 Koninklijke Basket Avelgem HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1KB18 21-01-2017 18.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A 49- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVJ16GB1KL16 21-01-2017 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 47- 45 Mibac Middelkerke J16 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2AD04 21-01-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 A.C.J. Basket Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EG05 21-01-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 53- 46 Melco Ieper G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1KL16 21-01-2017 11.00 Melco Ieper J18 B 47- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Ieper
WVG12GB1KL16 21-01-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 61- 36 Wytewa Roeselare G12 B Zaal d'Hoogploate
WV210GH2CE04 21-01-2017 09.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthal Ter Beke
WV210GA2CA01 15-01-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Jong Basket Wevelgem G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NF17 14-01-2017 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 43- 56 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1LM17 14-01-2017 18.30 Melco Ieper HSE B 64- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Stedelijke Sporthal Ieper
WVHSE3B1KE04 14-01-2017 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 53- 59 Kon BBC De Panne vzw HSE A Zaal d'Hoogploate
WV210GH2FE01 14-01-2017 15.30 KB Oostende Bredene G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Ter Polder
WVG12PA1EK15 14-01-2017 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 51- 53 Basket Alumes Moorsele G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1EK15 14-01-2017 12.00 Racing Brugge G12 A 76- 16 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B KTA Brugge
WVJ18PA1LF15 14-01-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 64- 40 BBC Poperinge J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1BI15 14-01-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 67- 57 Kon BBC De Panne vzw G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1EK15 14-01-2017 10.00 Racing Brugge J16 B 55- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A KTA Brugge
WVHSE4C1IN16 08-01-2017 11.30 Mibac Middelkerke HSE C 62- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sporhal De Branding
WVDSE1A1GB16 08-01-2017 11.00 KB Oostende Bredene DSE C 49- 76 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE2A1IN16 08-01-2017 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 50- 32 Avanti Dames Brugge DSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1IL14 07-01-2017 12.45 Wytewa Roeselare J18 A 49- 38 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthal Schiervelde
WVG12PA1ED14 07-01-2017 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 73- 58 Wytewa Roeselare G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GG2CA01 07-01-2017 11.00 B.C. Blue Stars Brugge G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportpark 't Veld

 

WVHSE4C1ND15 17-12-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 54- 57 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE E Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1CM15 17-12-2016 18.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C 73- 88 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE2A1HI15 17-12-2016 17.30 BBC Koksijde DSE B 26- 48 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVHSE3B1JK15 17-12-2016 17.00 Mibac Middelkerke HSE B 66- 42 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporhal De Branding
WVG12PA1EF17 17-12-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 50- 52 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BD01 17-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1LB10 11-12-2016 17.00 Dames Basket Wevelgem DSE A 58- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Evenementenhal De Schelp
WVDSE2A1CI10 11-12-2016 15.30 B.C. Blue Stars Brugge DSE C 43- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportpark 't Veld
WV210GI1BF09 11-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B Zaal d'Hoogploate
WV210GB1DA09 11-12-2016 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Sportcentrum Zomerloos Gistel
WVHSE3B1MK10 11-12-2016 09.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE B 54- 72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Riderfort Domein
WVHSE1A1MK10 10-12-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 90- 76 Basket Team Holstra Wevelgem HSE B Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BF09 10-12-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BBC Koksijde G10 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EA09 10-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 34- 79 K-Basketteam Kortrijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1IA13 04-12-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 46- 71 K-Basketteam Kortrijk DSE E Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BE07 04-12-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Wytewa Roeselare G10 C Zaal d'Hoogploate
OR002494ZX01 03-12-2016 13.00 B.C. Blue Stars Brugge M14 A 28- 70 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sportpark 't Veld
WVHSE3B1KF13 03-12-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 42- 49 A.C.J. Basket Brugge HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MH13 03-12-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 68- 67 BC RHK Oostende HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1GN13 03-12-2016 17.30 BBC Koksijde HSE B 64- 31 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVDSE1A1BJ13 03-12-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 52- 60 Wytewa Roeselare DSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1LI03 03-12-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 48- 41 Wytewa Roeselare J18 A Zaal d'Hoogploate
BWVG12080201 03-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 102- 28 BBC Spie Izegem G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EF17 03-12-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A   Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1CK13 03-12-2016 09.00 BBC De West-Hoek Zwevezele J16 A 69- 36 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporthalle Zwevezele

 -----

 WVHSE3B1KA11 27-11-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 48- 38 Bbv Oedelem HSE B Zaal d'Hoogploate
WV210GB1AE10 27-11-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Racing Brugge G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NK09 26-11-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 42- 40 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE C Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BI17 26-11-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 58- 49 Declercq Stortbeton Waregem DSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1GL11 26-11-2016 16.30 BBC Desselgem J18 A 53- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Leiestadion
WVJ16GB1KH11 26-11-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 30- 92 BBC Koksijde J16 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1BJ11 26-11-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 67- 28 Koninklijke BBC Oostkamp G14 B Zaal d'Hoogploate
WV210GI1CB10 26-11-2016 12.15 Avanti Brugge 2015 G10 A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthalle "De koude keuken"
WVG12PA1EC11 26-11-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 52- 64 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1KH11 26-11-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 28- 41 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 C Zaal d'Hoogploate
WV210GC1CB10 26-11-2016 09.00 BC Knokke-Heist G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B De Stormmeeuw
             
WVDSE2A1FI12 20-11-2016 17.00 Crack Blue Cats Ieper DSE D 57- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Stedelijke Sporthal Ieper
WV210GC1DB06 20-11-2016 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 D 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WV210GB1AC06 20-11-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1AM12 19-11-2016 20.30 Bbv Oedelem HSE A 53- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijk Sportcomplex "Den Akker"
WVHSE4C1NB12 19-11-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 43- 44 BT Kortemark HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1CK12 19-11-2016 18.30 BC RHK Oostende HSE B 76- 55 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE1A1NB12 19-11-2016 17.00 Avanti Dames Brugge DSE B 48- 47 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Sporthalle "De koude keuken"
WVJ18PA1LB10 19-11-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 57- 51 K-Basketteam Kortrijk J18 B Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1JE10 19-11-2016 11.00 Bent Schoenen Waregem G12 A 93- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVG14PA1LB10 19-11-2016 11.00 Jong Basket Wevelgem G14 A 13- 99 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Evenementenhal De Schelp
WVG12GB1AK10 19-11-2016 09.00 Basket Tielt G12 A 23- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Stedelijke Sporthal Tielt
             
WVDSE2A1IJ11  13-11-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 53- 43 Kon BBC De Panne vzw DSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1DM11 13-11-2016 10.30 KBBC Wikings Kortrijk HSE A 63- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Lagae Plein
WV210GI1BE07 13-11-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1NL11 12-11-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 36- 56 Bebita Eernegem HSE B Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BC11 12-11-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 58- 45 B.C. Blue Stars Brugge DSE B Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1GK09 12-11-2016 15.00 Kon BBC De Panne vzw J16 A 51- 58 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sportzaal Den Oosthoek
WVG12GB1GK09 12-11-2016 14.30 A.C.J. Basket Brugge G12 A 42- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Daverloo Park
WVG14PA1BF09 12-11-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 68- 25 BBC Gullegem G14 A Zaal d'Hoogploate
WV210GB1FA07 12-11-2016 13.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Valkaart
WVJ18PA1LH09 12-11-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 69- 40 BBC P Heuvelland J18 A Zaal d'Hoogploate
 -----
WVHSE1A1IM09 30-10-2016 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE A 69- 93 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE2A1IM09 30-10-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 40- 64 K-Basketteam Kortrijk DSE D Zaal d'Hoogploate
BWVG14160501 30-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 23- 85 Kortrijk Sport CB G14 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1NK09 29-10-2016 20.30 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg HSE A 48- 44 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthal Ter Beke
WVDSE1A1BF09 29-10-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 50 Crack Blue Cats Ieper DSE C Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1KB06 29-10-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 67- 26 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg J16 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1BG03 29-10-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 61- 40 BBC Desselgem G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1LC07 29-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 29- 54 BBC De West-Hoek Zwevezele J18 A Zaal d'Hoogploate

WV210GC1AB08 23-10-2016 15.00 Melco Ieper G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Stedelijke Sporthal Ieper
WV210GI1AB08 23-10-2016 12.45 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B   "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVG12PA1HE08 23-10-2016 11.30 Kortrijk Sport CB G12 A 67- 35 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A SC Ter Biezen
WVHSE4C1AN08 23-10-2016 11.00 Avanti Brugge 2015 HSE A 131- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sportcentrum Bloso "Julien Saelens"
WV210GB1AB08 23-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 KB Oostende Bredene G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KI08 22-10-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 57- 55 KB Oostende Bredene HSE A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MG08 22-10-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 64- 56 BBC Koksijde HSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1KI08 22-10-2016 18.30 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE B 47- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke Sporthal Sint-Eloois Winkel
WVDSE1A1HB08 22-10-2016 16.30 Basket Wielsbeke DSE A 54- 84 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVJ18PA1JL08 22-10-2016 11.00 Bebita Eernegem J18 A 52- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Sporthall Eernegem
WVG12GB1KI08 22-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 26- 65 Basketclub Red Sharks Koekelare G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1CB08 22-10-2016 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G14 B 70- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum

 BWVJ18160201 16-10-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 36-108 Racing Brugge J18 A Zaal d'Hoogploate
WV210GI1BC05 16-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Avanti Brugge 2015 G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1BM07 15-10-2016 20.30 BBC Spie Izegem HSE A 74- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporthal Kachtem
WVHSE3B1GK07 15-10-2016 20.15 Vk Iebac Ieper HSE A 67- 57 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Zaal VK Iebac
WVDSE1A1BM07 15-10-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 59- 48 K-Basketteam Kortrijk DSE C Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1EI07 15-10-2016 18.30 BBC Desselgem DSE A 45- 31 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Leiestadion
WVJ16GB1KD18 15-10-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 57- 56 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J16 C Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1DK07 15-10-2016 15.00 Basket Sijsele G12 A 79- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sportpark 't Veld
WVG14PA1BH07 15-10-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 63- 49 BBC Spie Izegem G14 B Zaal d'Hoogploate
BWVG12160701 15-10-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 56- 41 Mibac Middelkerke G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BC05 15-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 BC Knokke-Heist G10 A Zaal d'Hoogploate

 WVJ18PA1AL06 09-10-2016 13.00 Basket Tielt J18 A 77- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Tielt
WVDSE2A1IG06 09-10-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 37- 61 Mibac Middelkerke DSE A Zaal d'Hoogploate
WV210GB1AF02 09-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A 1- 1 Koninklijke BBC Oostkamp G10 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KD06 08-10-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 60- 38 Basket Sijsele HSE C Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1ME06 08-10-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 62- 68 BBC Poperinge HSE A Zaal d'Hoogploate
WV210GC1EB02 08-10-2016 16.15 Wytewa Roeselare G10 C 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Sporthal Schiervelde
WVDSE1A1BA19 08-10-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 56- 53 BBC Koksijde DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1KB06 08-10-2016 15.00 BBC P Heuvelland G14 A 54- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Salle des Sports Ploegsteert
WVG12PA1FE06 08-10-2016 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 A 72- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WV210GI1EB02 08-10-2016 09.00 BBC PEUGEOT Oostende - Oudenburg G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C Sporthal Ter Beke
 WV210GI1BA03 02-10-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C 1- 1 Basketclub Red Sharks Koekelare G10 B Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1LK05 02-10-2016 09.00 Wytewa Roeselare G12 B 31- 68 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B Sporthal Schiervelde
WVHSE4C1NC19 01-10-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 25- 54 BC Knokke-Heist HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1BK05 01-10-2016 20.00 BT Kortemark HSE A 50- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportcentrum Kortemark
WVHSE1A1NM05 01-10-2016 19.30 Koninklijke Basket Avelgem HSE A 48- 79 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
WVDSE1A1BK05 01-10-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 85- 44 Wibac BBC Sint-Eloois-Winkel DSE A Zaal d'Hoogploate
WVDSE2A1DI05 01-10-2016 18.30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE B 49- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Sportcentrum Zomerloos Gistel
WV210GB1BA03 01-10-2016 15.30 KB Oostende Bredene G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Ter Polder
WVG14PA1BA05 01-10-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 62- 33 Basket Tielt G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ16GB1LK05 01-10-2016 14.00 Mibac Middelkerke J16 A 49- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sporhal De Branding
WVG12PA1GE16 01-10-2016 13.00 Melco Ieper G12 A 38- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Stedelijke Sporthal Ieper
WVJ18PA1LK05 01-10-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 56- 35 Melco Ieper J18 B Zaal d'Hoogploate
WV210GC1BA03 01-10-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B 1- 1 Melco Ieper G10 A Zaal d'Hoogploate

 -----

WVHSE3B1HK01 04-09-2016 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B 34- 40 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVDSE2A1LI01 04-09-2016 15.00 Dames Basket Wevelgem DSE B 53- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Evenementenhal De Schelp
WVJ16GB1FK01 04-09-2016 15.00 Sint Jan Zedelgem Lions vzw J16 A 93- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Sportcentrum "De Bosserij"
WVDSE1A1BD01 04-09-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 54- 36 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit DSE A Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1LE01 04-09-2016 10.45 Basket Wielsbeke G12 A 47- 56 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A De Vlaschaard (Wielsbeke)
WVHSE4C1NE01 03-09-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 24- 42 Racing Brugge HSE C Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPMDA05 03-09-2016 18.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 60- 59 Basket Team Holstra Wevelgem HSE E Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1FM01 03-09-2016 18.00 Racing Brugge HSE B 56- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A KTA Brugge
WVG14PA1BD01 03-09-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 66- 34 BBC Wervik G14 A Zaal d'Hoogploate
WVJ18PA1LE01 03-09-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 43- 50 Kon BBC De Panne vzw J18 A Zaal d'Hoogploate
WVG12GB1FK01 03-09-2016 09.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G12 D 50- 61 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
 
WVJ18PA1DL02 11-09-2016 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit J18 B 57- 46 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVDSE2A1IH02 11-09-2016 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 43- 41 BBC Koksijde DSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1DN02 11-09-2016 11.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE E 69- 34 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVJ16GB1KC02 11-09-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 54- 61 BBC De West-Hoek Zwevezele J16 A Zaal d'Hoogploate
WVHSE3B1KJ02 10-09-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 60- 49 Mibac Middelkerke HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE1A1MC02 10-09-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 74- 68 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE C Zaal d'Hoogploate
WVDSE1A1BG03 10-09-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 50- 41 KB Oostende Bredene DSE C Zaal d'Hoogploate
WVG12PA1EB02 10-09-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 49- 51 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk G12 A Zaal d'Hoogploate
WV210GB1EA05 10-09-2016 10.00 Racing Brugge G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A KTA Brugge
WVG12GB1KC02 10-09-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 32- 44 BBC Koksijde G12 A Zaal d'Hoogploate
WVG14PA1EB02 10-09-2016 09.00 BBC Poperinge G14 A 38- 66 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Stedelijke Sporthal Poperinge
 
WVHSE1A1JM03 17-09-2016 20.30 Mibac Middelkerke HSE A 70- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Sporhal De Branding
WVHSE3B1LK03 17-09-2016 20.30 Bebita Eernegem HSE A 82- 53 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sporthall Eernegem
WVDSE2A1NI03 17-09-2016 16.00 Avanti Dames Brugge DSE C 53- 39 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B sportzaal "de Polder"
WVG12GB1JK03 17-09-2016 15.00 Koninklijke BBC Oostkamp G12 A 70- 43 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B De Valkaart
WVJ16GB1JK03 17-09-2016 14.30 KB Oostende Bredene J16 B 33- 52 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A Ter Polder
WV210GB1CA01 17-09-2016 13.00 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
WVG12PA1DE03 17-09-2016 12.45 Wytewa Roeselare G12 A 50- 54 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Sporthal Schiervelde
 
WV210GB1AD04 25-09-2016 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A   Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit G10 B Zaal d'Hoogploate
WV210GC1FB04 25-09-2016 09.00 BBC Koksijde G10 A 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B Gemeentelijke sporthal Koksijde
WVG12PA1KE04 25-09-2016 09.00 Basket Alumes Moorsele G12 A 34- 45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Gemeentelijke Sporthal Moorsele
WVHSE3B1EK17 24-09-2016 19.30 Kon BBC De Panne vzw HSE A 47- 74 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Sportzaal Den Oosthoek
WVHSE1A1ML04 24-09-2016 18.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 67- 81 Melco Ieper HSE B Zaal d'Hoogploate
WVHSE4C1FN04 24-09-2016 18.30 Sint Jan Zedelgem Lions vzw HSE B 56- 28 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C Sportcentrum "De Bosserij"
WVDSE1A1IB04 24-09-2016 16.00 Declercq Stortbeton Waregem DSE C 50- 69 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A De Treffer (Stedelijke Sporthal)
WVJ16GB1KE04 24-09-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 37- 22 Racing Brugge J16 B Zaal d'Hoogploate
WV210GI1FB04 24-09-2016 15.30 Koninklijke BBC Oostkamp G10 B 1- 1 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C De Valkaart
WVG14PA1IB04 24-09-2016 13.00 Kon BBC De Panne vzw G14 A 69- 60 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A Sportzaal Den Oosthoek
WVJ18PA1FL04 24-09-2016 11.00 BBC Poperinge J18 A 44- 50 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A Stedelijke Sporthal Poperinge
WVG12GB1KE04 24-09-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B 31- 57 Racing Brugge G12 A Zaal d'Hoogploate
 -----
OR0026260101 06-08-2016 19.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 78- 43 Morlanwez Zaal d'Hoogploate
OR0026260401 06-08-2016 17.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 43- 58 BC Grimbergen DSE A Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPMBD04 28-08-2016 15.00 Koninklijke Basket Avelgem HSE B 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B Gemeentelijke Sporthal Ter Muncken
BWVDSEP1CA03 28-08-2016 11.00 Crack Blue Cats Ieper DSE D 28- 95 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Stedelijke Sporthal Ieper
WVHSE4C1NI03 27-08-2016 20.30 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 40- 52 Mibac Middelkerke HSE C Zaal d'Hoogploate
OR0009490201 27-08-2016 20.00 BBC Olympia Ruddervoorde HSE A   "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A Riderfort Domein
BWVDSEP3AB01 27-08-2016 19.30 BBC Koksijde DSE A 20- 0 BFOR "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B Gemeentelijke sporthal Koksijde
OR0026260301 27-08-2016 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A 38- 26 DBV Rowic Dordrecht Zaal d'Hoogploate
OR0026260201 27-08-2016 16.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J18 A 39- 44 DBV Rowic Dordrecht Zaal d'Hoogploate
BWVG14VR0501 27-08-2016 14.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A 85- 15 Mibac Middelkerke G14 A Zaal d'Hoogploate
BWVG12VR0701 27-08-2016 12.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A 109- 12 Sint Jan Zedelgem Lions vzw G12 B Zaal d'Hoogploate
BWVJ16VR0901 27-08-2016 10.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A 28- 67 Sint Jan Zedelgem Lions vzw J16 A Zaal d'Hoogploate
BWVHSEPMDE03 26-08-2016 20.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 46- 49 Basket Alumes Moorsele HSE A Zaal d'Hoogploate
OR0026260501 25-08-2016 20.45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE C 35- 62 Basket@Sea Sporthal Sportdoze
OR0009080801 23-08-2016 20.30 BC Knokke-Heist HSE A 48- 75 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A De Stormmeeuw
WVG10N1CBE07 09-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 C U10 Noord Gem West-Vlaanderen R1C Zaal d'Hoogploate
WVG10N1ACD07 09-12-2017 11.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G10 A Wytewa Roeselare G10 A U10 Noord Gem West-Vlaanderen R1A Zaal d'Hoogploate
WVG1231AJE12 09-12-2017 13.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 A Koninklijke BBC Oostkamp G12 A U12 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Zaal d'Hoogploate
WVG1431AJI01 09-12-2017 13.00 BBC P Heuvelland G14 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 A U14 Gemengd Prov West-Vlaanderen A Salle des Sports Ploegsteert
OR0011500801 09-12-2017 14.30 Basket Sijsele G14 B "Au Pingouin" Basket Blankenberge G14 B Basket Sijsele OEFEN Sportpark 't Veld
LADSE21AIA13 09-12-2017 18.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE A Tigers Evergem DSE A 2e Landelijke Dames A Zaal d'Hoogploate
WVHSE11ABJ13 09-12-2017 20.00 Jong BT Holstra Wevelgem HSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 1e Provinciale Heren West-Vlaanderen Evenementenhal De Schelp
OR0026260701 10-12-2017 09.00 "Au Pingouin" Basket Blankenberge G12 B BC Knokke-Heist G12 A "Au Pingouin" Basket Blankenberge OEFEN Zaal d'Hoogploate
WVDSE21AKF13 10-12-2017 12.30 Basketclub Red Sharks Koekelare DSE A "Au Pingouin" Basket Blankenberge DSE B 2e Provinciale Dames West-Vlaanderen Gemeentelijke Sporthal Koekelare
WVHSE31ABJ13 10-12-2017 17.00 Basketclub Red Sharks Koekelare HSE B "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE B 3e Provinciale Heren West-Vlaanderen A Gemeentelijke Sporthal Koekelare

Wie is online?

We hebben 5 gasten en geen leden online